Hotel Pasteur
Via G. Guinizelli 22
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The graceful 3-star Hotel Pasteur is strategically positioned nearby a public transport Metro station offering easy access to Milan’s top landmarks, cultural attractions, tourist destinations and shopping areas.

Boasting a magnificent façade and stylish public areas, this elegant hotel is an ideal destination for those wishing to explore more of this fascinating Italian city.

Pasteur Hotel houses spacious, air-conditioned guest rooms with a pleasant décor, traditional furnishings, wireless internet access and satellite TV.

Food options at Hotel Pasteur include a cafeteria. Room service is also available. For guest convenience, there is also a currency exchange facility available. Other available services: tour assistance, laundry facilities, express check-in/checkout, complimentary newspapers in lobby and babysitting or child care. Business & Internet: Hotel Pasteur Internet options: wireless access; access in public areas is available free of charge.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Pasteur je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Milan, Italy (LIN-Linate) - 3.54 mi
  • Bergamo, Italy (BGY-Orio Al Serio) - 26.15 mi
  • Milan, Italy (MXP-Malpensa Intl.) - 26.30 mi
  • Lugano, Switzerland (LUG-Agno) - 38.41 mi
  • Brescia, Italy (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 53.78 mi
  Muzea
  • Planetario Ulrico Hoepli - 1.45 mi
  • Museo Civico di Storia Naturale - 1.53 mi
  • Civic Gallery of Modern Art Galleria Civica d Arte Moderna - 1.56 mi